خانه / اخبار بدنسازی / تغییر در ساعت برگزاری مسابقات فیزیک کشور

تغییر در ساعت برگزاری مسابقات فیزیک کشور

 

امید جبلی: روز مسابقه فیزیک بلیط فروشی نخواهد شد

اولین دوره مسابقات قهرمانی (کاپ) آزاد فیزیک کشور با عنوان جام دهه فجر ساعت ۹ صبح روز جمعه هفته جاری به میزبانی فرهنگسرای بهمن، سالن شهید آوینی واقع در میدان بهمن (کشتارگاه) برگزار خواهد شد.

دسته بندی قدی

مسابقات در ۵ گروه قدی ۱۷۲- ، ۱۷۵- ، ۱۷۸- ، ۱۸۱- و ۱۸۱+  سانتی متر برگزار خواهد شد.

زمان و محل اندازه گیری قد: قد کشی این مسابقات ساعت ۹ تا ۱۲ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۶ بهمن ماه جاری در آکادمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام واقع در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان درختی، مجموعه ورزشی زیتون (مجموعه ورزشی زیتون) انجام خواهد شد.

شرط حضور در مسابقه

امید جبلی، رئیس کمیته داوران فدراسیون و مسئول برگزاری مسابقه ضمن اعلام خبر فوق و خطاب به ورزشکاران علاقمند به حضور در مسابقه اظهار داشت: به دلیل اینکه این مسابقه بصورت آزاد برگزار خواهد شد و رقابت انتخابی در استانها انجام نگرفته است، یک تیم داوری در محل قد کشی حضور خواهند یافت و از ثبت نام ورزشکارانی که آمادگی آنها کمتر از ۵۰ درصد باشد جلوگیری خواهند نمود.

عدم بلیط فروشی در روز مسابقه

این مسئول با اشاره به این موضوع که ظرفیت سالن برگزاری مسابقه حداکثر ۱۴۰۰ نفر می باشد، خاطر نشان نمود: از کلیه عزیزانی که علاقمند به تماشای این مسابقه می باشند خواهشمندم جهت تهیه بلیط ۴۸ ساعت قبل از مسابقه از طریق دفاتر منتخب اقدام نمایند، لازم به توضیح می باشد که آقای مجید احمدی پاسخگوی سئوالات علاقمندان خواهند بود، در ضمن لازم به ذکر می باشد که صندلی های سالن مسابقه با شماره و نام صاحب بلیط مشخص خواهد شد، البته در صورت عدم فروش کامل بلیطهای مسابقه، در روز وزن کشی نیز بلیط فروشی انجام خواهد گرفت.

حضور رئیس فدراسیون جهانی IFBB

جبلی در ادامه افزود: حضور آقایان رافائل (رئیس فدراسیون جهانی IFBB) و پاول (رئیس کمیته داوران IFBB) در ایران قطعی می باشد، به همین دلیل فرصت را مغتنم شمرده و از تمام سرپرستان، مربیان، ورزشکاران و علی الخصوص تماشاگران عزیز کشورمان خواهشمندم با رعایت قوانین و احترام به یکدیگر شایستگی کشورمان را به نمایش گذاشته تا میزبانی مسابقات جهانی سال ۲۰۱۶ را در همین مسابقات قطعی نمائیم.

مسئول برگزاری مسابقات آزاد فیزیک قهرمانی کشور در پایان گفت: سمینار بین المللی داوری و مربیگری طی روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد که شرکت در این سمینار برای عموم آزاد می باشد.

درباره اکبر خزایی

قد :۱۸۰ وزن :۱۰۰ نویسنده مطالب پزشکی ورزشی, علوم بدنسازی , تناسب اندام ,تغذیه ,مکملها ,دارو های نیروزا و… در خبرگزاریهای رسمی و دولتی ,مربی بدنسازی و تغذیه برخی از قهرمانان آسیا و جهان تمامی رشته های ورزشی که به همین جهت از سوی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی طی حکمی از اکبر خزایی تقدیربعمل آوردند. و دارنده : مدرک مربیگری و داوری از فدراسیون جهانی بدنسازی و تناسب اندام ifbb مدرک مربیگری و داوری از کنفدراسیون abbf {سابق}آسیا مدرک مربیگری بدنسازی از دانشگاه فیما انگلستان مدرک مربیگری تناسب اندام از دانشگاه فیما انگلستان مدرک مربیگری تناسب اندام از انجمن pfta آمریکا مدرک بین المللی آندروپومتریس {استعداد یابی ورزشی } از isak استرالیا مدرک مربیگری و داوری بدنسازی از فدراسیون وزنه برداری ایران {از ۱۴ سال قبل} ودیگر مدارک گوناگون از سایر مراکز معتبر akbarkhazaee@gmail.com Height:180 Cm Weight:100 Kg Author and research of nutrition and sports science . Certificates: Certified as international anthropometric technician from Australia. Certified as the top trainer and judge from International Federation bodybuilding . Asia Federation PFTA association the US and FIMA university England. ……. AND

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

رفتن به بالا